logo
گلبهاران
گلبهاران

خواص سنگ اوناکیت

خواص سنگ اوناکیت

اوناکیت (Unakite) سنگ آذرینی است که عمدتا ازفلدسپات ارتوکل ازصورتی، اپیدوت زرد متمایل به سبز، کوارتز ومقادیرجزئی ازسایر مواد معدنی تشکیل شدها ست. در حقیقت این سنگ، گرانیتی باظاهر،ترکیب و رنگ غیر معمول است. اوناکیت یا اپیدوت با فلدسپات – که به این نام نیزشناخته شده است- متشکل از ترکیبی از یشم قرمز تغییر شکل یافته و اپیدوت سبزیست که محکم بهیکدیگر متصل شده اند، در نتیجه باعث ایجاد رنگ بندی زیبای صورتی و سبز مغز پسته ای میشود. رگه های هلویی کمرنگروی یک پس زمینه سبز رنگ تازه،اوناکیت را تبدیل به یک سنگ جواهر بسیار محبوب وجادویی میکند. این سنگ نام خود را ازکلمه یونانی (epidosis) به معنی با هم در حال رشد، گرفته و وجه تسمیه این نام اتصال مواد به یکدیگر، چیزهایی که با هم می آیند ، به یکدیگر تعلق دارند، می باشد.

چاکرا مرتبط : چهارم

سنگ تولد: آبان،مهر،مرداد،اردیبهشت

خواص سنگ اوناکیت چیست؟

سنگ اوناکیت یک سنگ بسیار زیبا و بی نظیر می باشد که در ترکیب آن سه رنگ سبز، قرمز و صورتی دیده می شود. رنگ سبز و بسیار زیبای سنگ اوناکیت شور و شوق را در قلب و ذهن انسان ایجاد می کند و فرکانس عشق، شفقت و مهربانی را در اطراف طنین انداز می کند. سنگ اوناکیت یکی از سنگ های عالی برای ایجاد تعادل عاطفی در بدن می باشد.
سنگ اوناکیت قرمز رنگ ترکیب زیبایی دارد و تجسمی از قدرت و هماهنگی در روابط می باشد. از دیگر رنگ های سنگ اوناکیت می توان به اوناکیت صورتی اشاره کرد، رنگ صورتی این سنگ سبب ایجاد تعادل در قلب و بلند پروازی روح می گردد و در انتشار احساسات عمیق و همچنین ترویج صبر و پشتکار تأثیرگذار است. استفاده از سنگ اوناکیت به تدریج عادات بد و الگوهای نامناسب ذهنی را ازبین می برد و در رفع غم و اندوه و نا امیدی بسیار سودمند می باشد.
استفاده از سنگ اوناکیت برای افرادی که احساسات ناخوشایند دارند و یا مشکلات زیادی در زندگی شان وجود دارد، در رفع این پریشانی ها بسیار مؤثر می باشد.

خرید سنگ تخم مرغی اوناکیت

دیگر خواص سنگ اوناکیت

برای نشاط بخشی به زندگی و دوری از غم و اندوه بسیار مفید است.

برای ایجاد تعادل عاطفی

تاثیر قابل توجه در کمک به ترک سیگار و اعتیاد

نگهداری سنگ اوناکیت در محیط باعث افزایش انرژی مثبت و نشاط در آن محیط میشود.

اوناکیت بر روی چاکرای چشم سوم تاثیر میگذارد.

کمک به گردش بهتر خون در بدن

کمک در کنترل خشونت و خشم

اوناکیت یک سنگ ایده آل برای مدیتیشن و تمرکز است.

بهبود افزایش قدرت باروری

استفاده از این سنگ در دوران بارداری بسیار مفید است.

اوناکیت سنگی فوق العاده برای رفع موانع رشد شخصیتان است، چه این موانع مربوط به دوران کودکی باشد یا طلاق ماه پیش که باعث شده انرژیتان تحلیل رود و شما را از رفتن به جلو بازداشته است.

حفظ تعادل بین نیروهای درونی بدن

کمک به رشد بافت مو و پوست

سنگ اوناکیت شجاعت را در شما افزایش میدهد.

دیدگاه‌ها (۰)

*
*